Restaurace Originál Tábor

Naše pivo

Naše čepovaná piva

Pivo Gambrinus 11 v Restauraci Original Tábor

Gambrinus 11°

Pivo z tanku

Nová gambrinus jedenáctka je skvělou volbou pro ty, kdo si chtějí plnými doušky užít výraznou chuť piva. Gambrinus nepasterizovaná 11 má plnou chuť ležáku, ale díky vyvážené hořkosti a optimálnímu obsahu alkoholu (4,6 %) se pije s lehkostí. Představujeme vám dokonale pitelný ležák, který je výsledkem desítek let zkušeností a současně dárkem mistrů sládků Gambrinusu ke 150. výročí pivovaru. I ten se samozřejmě může díky zachování tradičního varného procesu a použití výhradně českých surovin pyšnit označením České pivo.

Pivo Gambrinus nefiltrovaný ležák v Restauraci Original Tábor

Gambrinus nefiltrovaný ležák

Sudová 12 °

Nefiltrovaný ležák je skutečnou chloubou našich plzeňských sládků. Mimořádná plnost chuti vytvářená přítomností pivovarských kvasinek je doplněná hořkostí tak akorát. Poznáte jej podle typického kvasničného zákalu a syté zlatavé barvy. I ve vůni se projeví výrazné sladové aroma a při pomalejším doušku ucítíte také znatelnou vůni čerstvých pivovarských kvasinek. Vaříme ho pro vás ze tří druhů sladu a chmelů Sládku a Žateckého poloraného červeňáku, našeho nejlepšího českého chmele.

Pivo Pilsner Urquell v Restauraci Original Tábor

Pilsner Urquell

12 °

Díky jedinečné kombinaci českých surovin, měkké vody a nové receptury tak vznikl nápoj, který v následujících letech změnil svět. Věhlas nového typu piva průzračné zlaté barvy, vynikající plné chuti a prvotřídní kvality se totiž rychle šířil nejen za hranice města Plzně. Pilsner Urquell začal postupně dobývat další země a název PILS od té doby označuje celou pivní kategorii, která dnes tvoří 70 % veškeré světové produkce piva.

Pivo Gambrinus 11 v Restauraci Original Tábor

Gambrinus

10 °

Desítka má být příjemně hořká a má zahnat žízeň. Tři druhy sladu a dvě odrůdy českého chmele.

Pivo Černý Velkopopovický Kozel v Restauraci Original Tábor

Velkopopovický Kozel Černý

10 °

Jemně nasládlá karamelová chuť díky použití několika druhů pečlivě připravených sladů.

Birell Pomelo & Grep

Ochucené nealkoholické pivo

Každý měsíc nové pivo na čepu z Volby Sládků

Lahvové pivo a další nápoje

Nejenom dobré pivo, ale i dobrá atmosféra

Chcete si zarezervovat stůl nebo uspořádat oslavu či večírek?

Zavolejte nám na telefon